26 Temmuz 2010 Pazartesi

Çok Şükür Kurtulduk


Bu başlığı atmal istemezdim ama iki gün önce Bulgaristan maçından sonra Chiappini'ye karşı sinirlerim tavan yapmış durumdaydı. Kendisi istifa etti!!!. Yani ettirildi desek yalan olmaz o da ayrı konu. Federasyon'un açıklaması evlere şenlik zaten. Koyulaştırdığım kısım herşeyi özetliyor. Hayırlısı olsun diyeceğim de, bu federasyon ile zor o iş. Bizde sayın Karabıyık'ın kötü bir başkan olduğunu düşünmüyoruz!!, hataları olmuş olabilir ama o inatla istifa etmiyor aralarındaki fark bu...Federasyon açıklamasının tam metni aşağıda...


24 Mayıs 2007'den bu yana A Bayan Milli Takımımızı çalıştıran İtalyan antrenör Alessandro Chiappini istifa etti.
Bayanlar Avrupa Ligi Dörtlü Finallerinde A Bayan Milli Takımımızın Bulgaristan karşısındaki tutuk oyunu ve her şeye rağmen maçı koparma noktasına geldiğinde, 12-6 öndeyken rakibe 9-1’lik bir seri yapma fırsatı verip maçı ve final oynama şansını kaybetmesi üzerine Pazartesi sabahı 02:00 sularında antrenörle bir görüşme yapan Başkan KARABIYIK; "Buraya kadar." dedi.
 
Başkanla yaptığı görüşmenin ardından Federasyona istifasını sunan Alessandro Chiappini, üzgün olduğunu belirtti ve İtalya'ya döndü.
 
Başkan teşekkür etti...
 
"Ale'nin kötü bir antrenör olduğunu düşünmüyorum. Hataları olmuş olabilir." diyen Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal KARABIYIK, sözlerini; "Geçen üç sene zarfında takımımıza ciddi katkıları olan Alessandro Chiappini'ye bugüne kadarki çalışmaları için teşekkür ediyor, bundan sonraki antrenörlük hayatında başarılar diliyorum." diyerek tamamladı."
 
 
 

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...