BU DELİLER KİM ACABA

Selamlar


Bir süredir bu blogu http://furkanzengin.blogspot.com olarak takip ediyordunuz. Olayı biraz daha genişletelim istedik, o yüzden önce Aykut sonra da Yasemin yazıları ile bize katkı vermeye başladı. Dedik bu iş böyle olmuyor, bir çeki düzen verelim şu bloga, vermişken burası sadece Furkan Zengin'in yeri olmaktan da çıksın artık diye düşündüm. Sonra da ortak tutkumuz spor, e bu kadar kimsenin sallamadığı branşı takip eden kişiler olarak da  deliyiz biz dedim. Spor Delisi olsun dedi sevgili ablam Feyza Zengin Çolak, sonrasında ben tek deli değilim iki deli daha var dedim spordelileri.com böyle çıktı ortaya. Slogan da tamamen kendisine ait ayrıca.


Bendeniz Furkan Zengin, blogun baş delisiyim. Asıl mesleğim bilgisayar üzerine diyelim, en büyük zevkim kimsenin bilmediği görmediği sporları buraya taşımak. Kimsenin tanımadığı isimleri buradan tanıtmak. Asıl mesleğimin dışında, Erkek Adamiz Biz   sitesinde editörlük yapıyorum. Arada TV'ye falan da çıktığımız oluyor, onun dışında iyi bir Fenerbahçeli olarak beni her an Burhan Felek'te, Caferağa'da Sinan Erdem'de ya da Saracoğlu'nda görebilirsiniz.


Diğer deli arkadaşlarımdan Aykut, taze bir gazeteci adayı, kendisi bu yıl Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünü kazandı,İzmir'den yetiştiriyor yazılarını valla, çekirdekten yetiştiriyoruz işte , kısmetse tüm medyayı ele geçireceğiz.


Yasemin de benden deli olmasın ama Tenis konusunda bizim blogun bilir kişisi derim. Kendisi azılı bir Marat Safin hayranıdır aynı zamanda, en sevdiğim özelliği de Williams kardeşleri sevmiyor olması. Gerçi çaktırmamaya çalışıyor ama Kış Sporları konusunda da sağlamdır, içindeki cevheri döktüreceğiz buralara inşallah.


Biz şimdilik 3 deli olarak sizin bildiğiniz bilmediğiniz tüm sporları takip ediyoruz. Size deli olun demiyoruz ama bizi takip edin yeter. Belli bir süre sonra nasıl delirdiğinizi siz de anlamayacaksınız zaten.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...