22 Şubat 2011 Salı

Fenerbahçeli Bloggerlar Buluşuyor


Yiğit blogunda çok güzel özetlemiş olayı, üzerine daha fazla yazılacak bir şey yok. Cumartesi günü Kasımpaşa maçı öncesi hep beraber buluşuyoruz, keyifli sohbet üstüne bir de maç izleyip oradan stada geçiyoruz.Yiğit'in buluşma için hazırladığı metin aşağıda, gayet doyurucu  bilgilere sahip, arkadaşların çoğu ile twitter üzerinden haberleşiyoruz zaten, bunun dışında olanlar varsa benimle furkan.zengin@gmail.com adresinden irtibata geçebilir, detayları konuşuruz. Benim tam 14:30'da orada olmam biraz zor olabilir sanki malum 14:00'de çıkıyorum işten ama denk getirilir bir şekilde.


Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe'li bloggerlar olarak herhangi bir buluşma yapmamıştık. Sadece pankart yapmıştık. Bu sezon ise internet ortamında gayet iyi olan tanışıklığımızı gerçeğe dönüştürüyoruz. Cumartesi günü buluşuyoruz. Cumartesi günü bizimle beraber olmak isteyen herkesi bekleriz. Blogger olmak da şart değil. Fenerbahçe'li olmak da şart değil. Biralarımızı içer, muhabbet eder, Fenerbahçe'yi masaya yatırır, saat 16:00'da oynanacak İstanbul B.Ş.B.Spor - Galatasaray maçını veya Premier Lig maçını seyreder ve daha sonra stada Fenerbahçe-Kasımpaşaspor maçına geçeriz.

Buluşma yeri ve saati : 14:30 - Haldun Taner Tiyatrosunun önü - Rıhtım

Saat 19:00'da oynanacak Fenerbahçe-Kasımpaşaspor maçına gelmek isteyenler ise yarın satışa çıkacak biletlerden alabilir. Türk Telekom tribününde olacağız.

Sloganımız ise ; Bloggerlar Fenerbahçe'yi yazmıyor, yüzyüze konuşuyor.

1 yorum:

immo guitti dedi ki...

bunun bir tekrari daha olur umarim kaciranlar icin..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...