14 Aralık 2010 Salı

Erzurum İlk Sınava HazırErzurum ve kış Universiade oyunları ile ilgili bilgilendirme yapmak için geç kalmış sayılmayız. Ama Erzurum Universiade öncesi en önemli sınavına bu hafta sonu çıkıyor Erzurum. Continental Cup'ın bir ayağı bu hafta sonu Erzurum'da olacak. 


Yarış öncesi güzel haberler de var , kötü haberler de. Güzel olan haber Finlandiya Engelberg'deki yarışların kadrosuna,  Anssi Koivuranta'yı dahil etmedi.Fin takımının antrenörü Koivuranta'nın Juha-Matti Ruuskanen ile birlikte bu hafta sonu Erzurum'da yarışacağını açıkladı. Bilmeyenler için söyleyelim Koivuranta eski Kuzey Kombine Dünya Kupası şampiyonu ve kayakla atlamaya buradan geçti.  


Kötü haber ise halen daha herhangi bir TV kanalının, Türkiye'de Kış Sporları adına devrim sayılabilecek bu olayı yayınlamayacak olması. Umudum yetkililerin son saniye zorlamasıyla TRT'ye bu işi ihale etmesi yönünde. Gerçi bu şekilde olduğu zaman o yayından hayır gelmiyor ama en azından izlemiş oluyoruz. Erzurum için tarihi bir hafta sonu bizi bekliyor, umarım sorunsuz bir organizasyonla altından kalkarız bunun. 

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...